Adwokatura

Kancelaria adwokacka w Jastrzębiu-Zdroju

Adwokat Katarzyna Szostek-Meredyk

Kancelaria adwokacka w Jastrzębiu-Zdroju - Informacje o nas

Kancelaria adwokacka Katarzyny Szostek-Meredyk zajmuje się kompleksową obsługą prawną osób fizycznych oraz przedsiębiorców. Wszystkim Klientom zapewniamy pełną anonimowość, zarówno w czasie świadczenia usług prawnych, jak i po zakończeniu obsługi. Przyjmujemy sprawy z zakresu wielu różnych gałęzi prawa. Mogą się więc Państwo zwrócić do nas między innymi w przypadku rozwodu, separacji, spraw dotyczących alimentów czy podziału majątku. Nasza oferta obejmuje również prawo karne. Są to zwykle sprawy wymagające szybkiego działania, więc dokładamy wszelkich starań, by nasze działanie było sprawne i rzetelne. Zajmujemy się również rozwiązywaniem problemów prawnych z zakresu prawa spadkowego, cywilnego, gospodarczego i prawa pracy. Mogą się Państwo do nas zwrócić między innymi z prawami dotyczącymi odszkodowań za wypadki komunikacyjne, roszczeń wynikających ze zobowiązań umownych itp. Zapraszamy do skorzystania z usług kancelarii adwokackiej Klientów z Jastrzębia-Zdroju i okolic.

Katarzyna Szostek-Meredyk - wykształcenie i doświadczenie

Adwokat Katarzyna Szostek?Meredyk po ukończeniu 5-letnich magisterskich studiów prawniczych, uzyskała pozytywny wynik z egzaminu wstępnego na aplikację adwokacką i została wpisana na listę aplikantów adwokackich Izby Adwokackiej w Katowicach.

Po odbyciu 3-letniej aplikacji adwokackiej przystąpiła do egzaminu adwokackiego, z którego uzyskała wynik pozytywny, a następnie została wpisana na listę adwokatów Izby Adwokackiej w Katowicach.

Katarzyna Szostek?Meredyk jest członkiem Izby Adwokackiej w Katowicach i prowadzi Kancelarię Adwokacką w Jastrzębiu-Zdroju.

Zakres czynności wykonywanych przez kancelarię

Zespół kancelarii adwokackiej nie ustaje w staraniach, by zapewniać Państwu najwyższej jakości usługi prawne. W ramach kompleksowej obsługi prawnej zajmujemy się udzielaniem porad i konsultacji prawnych, sporządzaniem opinii, umów, pism i regulaminów, weryfikacją dokumentów, a także reprezentacją Klientów przed sądami wszystkich instancji oraz urzędami. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz szerokiej wiedzy z różnych dziedzin prawa zapewniamy naszym Klientom profesjonalne usługi na najwyższym poziomie. Oferujemy zarówno doraźną, jak i stałą obsługę. Ta druga opcja przeznaczona jest dla firm, które często potrzebują prawnika do stałej współpracy.

Jeśli więc potrzebują Państwo pomocy prawnej, zapraszamy do kontaktu z naszą kancelarią adwokacką.

Katarzyna Szostek